W dniach 11-13 października 2018 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się dwa wydarzenia targowe – TermoEXPO Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji oraz RE-energy Targi Energii Odnawialnej. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Czyste powietrze: walka ze smogiem i niską emisją”.

Zapraszamy na Targi  TermoEXPO i RE-energy

TermoEXPO i RE-energy to nowa i unikatowa na rynku inicjatywa, która ma na celu zaprezentowanie całej branży nowości z zakresu ekologicznego ogrzewania, odnawialnych źródeł energii oraz najnowszych energooszczędnych technologii budowlanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, targi tworzą przestrzeń dla niezależnych dostawców energii elektrycznej i gazu ziemnego oraz producentów i ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy zaprezentują rozwiązania m.in. z zakresu odnawialnej i zdecentralizowanej produkcji energii, jej innowacyjnego i efektywnego wykorzystania oraz dystrybucji. Istotnym punktem wydarzenia będzie szeroka informacja w zakresie uzyskania dofinansowania na wymianę pieców.

 

Wydarzenie będzie bogate o konferencje i prelekcje, a najważniejszym punktem wystawy będą tanie i czyste systemy ogrzewanie, poprawa jakości powietrza, zmniejszenie zapylenia, a co za tym idzie poprawa jakości życia w dużych miastach.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwa pod adresami: www.termoexpo.pl oraz www.reenergyexpo.pl

 

Kontakt do organizatora:
Marta Gardziewicz-Halczuk
Project Manager
M:   + 48 532 463 267
E:   mgardziewicz@fairexpo.pl